A. N. L. Ltd Sti Hakkında

Otomotiv başta olmak üzere sektörde girişimci olmayı özümseyerek 12 yılı aşkın süredir Sektörde varlığını devam ettiren ANL endüstriyel, ilk günkü coşku ve tutkuyla hareket ederek yüksek performanslı iş sonuçları ile önemli başarılara imza atmaktadır.

ANL endüstriyel’in 2004 yılında başlayan yolculuğu günümüzde Otomotiv-Havacılık-Raylı sistem- Savunma Sanayi-Beyaz Eşya-Mobilya-Elektronik-Marin-Medical-Reklam ve Ambalaj Sektörlerinde ANL markası ile güçlü bir oyuncu haline gelmiştir.

ANL endüstriyel 2007 yılında stratejisini yenilemiş ve yapmış olduğu teknolojik makine yatırımları ile başta OEM’ler olmak üzere Global markaların ihtiyaçları için güçlü çözüm ortağı olmuştur.

ANL endüstriyel günümüzde kendisini önde gelen otomotiv ana sanayi ve yan sanayi üreticilerinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini, İleri mühendislik, dağıtım ve üretim metodları ile en üst düzeyde karşılayan bir üretici olarak kanıtlamış ve 2012 yılından itibaren ISO/TSE 16949 sertifikasyonuna sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

A. N. L. Ltd Sti iş ilanları