Gitarist Müzik Aletleri Hakkında

Gitarist Müzik Aletleri olarak öğrenci , öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle beraber bir aile olarak eğitim vermekteyiz. 2007 yılından beri modern eğitim anlayışımızla İstanbul’un en işlek noktalarından biri olan Çapa’da eğitime devam etmekteyiz.

Kişisel eğitim sürecinde müzik önemli yer tutmakta, duyusal ve bilinçsel yönden geliştirmektedir. Müzik, özellikle çocukluk döneminde bilimsel olarak kazandırılmalı ve duygu dünyalarına düzenli olarak yerleştirilmelidir. Çocukların, okul yaşantısını destekleyen müzik, yetişkinlerde ise günlük stresten uzaklaşmak için kullanılan bir araçtır. Bizler, çocuklarımızı müzik ile erken yaşlarda tanıştırmalı ve mümkün olduğunca müziğin insan yaşamanın ayrılmaz bir parçası olduğunu göstermeliyiz.
Müziğin insanın ruh ve beden gelişimindeki öneminin bilincinde olarak, öğrencilerimizin hayat kalitesini bir adım ileriye götürebilmek için profesyonel ve konusunda uzmanlaşmış eğitim kadromuzla sekiz yıldır sanat üretmekte ve eğitim vermekteyiz.
Eğitimde kaliteyi hedef edinmiş, çağdaş ve modern eğitim teknikleri kullanılarak, belirlenmiş olan müfredat doğrultusunda, öğrenci motivasyonunu yüksek tutarak başarıya ulaşmalarında öğrencilerimize rehberlik ediyoruz.

Gitarist Müzik Aletleri iş ilanları