Marka ve Patent Danışmanı Hakkında

Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarını kapsayan, yurtiçi ve yurtdışı marka, patent, endüstriyel tasarım tescili konularında aralıksız olarak 13 yıllık deneyim ile hizmet vermektedir.

Güçlü kadrosu, son teknolojiyi kullanan alt yapısı ile, güven ve dürüstlük ilkelerini benimseyen, müvekkillerinin maliyetlerini minimize etmeyi amaçlayarak, onlar ile ayrılmaz bir partner olmayı hedefleyen ve bu fikri 13 yıldır hiç kaybetmeden müvekkillerine hizmet veren bir kuruluşuz.

Kalite Politikamız

Merkez Patent hizmet kültürünün temeli; şeffaf, müvekkillerinin maliyetlerini minimize etmeyi amaçlayan, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli ve kaliteli bir hizmet sunabilmektir.
Takım ruhunun her daim yüksek tutulması ve bu doğrultuda şirket hedeflerinin sürekli şekilde başarı göstermesi,
Kurumsal hizmet sunabilmek için gerekli tüm eğitim ve geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesi
Müvekkillerimizin işlem süreçlerinde, verimliliğimizin en kaliteli şekilde gerçekleştirilebilmesi için alt yapımızın gelişen teknoloji doğrultusunda yenilenmesi.
Yurtdışı tescil müracaatlarımızda, gelişmiş network özelliğine sahip olabilmek için, gerekli kurum ve kuruluşlara üyelik ve iletişim kapasitemizin sürekli genişletilmesi

Misyonumuz: Müvekkillerimize şeffaf ve maliyetlerini her daim minimize etmeyi amaçlayan hizmetlerimizi sunmak ve bu doğrultuda müşterilerimiz ile ayrılmaz bir partner olmak.
Vizyonumuz: Hizmet felsefemizin sonucunda, her daim müvekkillerimize en kaliteli hizmeti sunan Marka ve Patent Vekili firması olabilmek.

Marka ve Patent Danışmanı iş ilanları