Bayan İş Planlama Koordinatör

Ankara - Çankaya
16.12.2020

İŞ TANIMI

Bayan İş Planlama Koordinatör aranıyor.

ARANAN NİTELİKLER

İnsan ilişkileri kuvvetli, kendine güvenen , prezantabl, giyimine önem gösteren ,diksiyonu düzgün özel asistanlık tanımını bilen konuya hakim. Uzun vadeli akşamları ve hafta sonları için part time bayan iş planlama koordinatörü aranmaktadır.

Kendine gerçekten kalıcı bir düzen kurmak isteyen, kendinde olan potansiyeli, zekayı, çalışma azmini ve iş zekasını bu konulara kanalize edecek analitik düşünce yapısına sahip, girişimci ruhta, motivasyonu ve sinerjisi olan biri. Stratejik yapıda, yönetimden sevk ve idareden anlayan, hesap kitap bilen, yeterli donanıma hereyden önce kendi için bir şeyler yapma ve ortaya koyma arzusu ve isteğinde olan biri.

Stil sahibi, algı eşiği yüksek, girişken, cana yakın, sempatik, esnek saatleri ve zaman kısıtlaması olmayan, standart kalıpların çok ötesine çıkabilecek, sınırları zorlayacak kararlı olgun ve cesur, ne istediğini bilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, dış görünüşüne ve kişisel hijyen ve bakımına önem veren, öz güveni ve enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, kompleksleri olmayan, eğlenceli, heyecanlı, enerjik ve sinerjisi yüksek, doğa ve tabiatta zaman geçirmeyi seven her anlamda ve her açıdan özel biri hatta en özel.

Lütfen yersiz ve anlamsız sorular sormamanız ve ilanı iyice incelemeniz her iki taraf için zaman kaybını önler.

İletişim için mail adresi ve telefon bırakmanız önemle rica olunur.

 

POZİSYON BİLGİLERİ