Bebek Bakıcısı ve Yardımcı Eleman

İstanbul Avrupa - Bakırköy
05.03.2021

İŞ TANIMI

İstanbul Atakoyde yaşayan , Saygın bir Aile için YATİLİ olarak çalışabilecek 2 Bayan, Çocuk Bakıcısı aramaktayız

ARANAN NİTELİKLER

İşin ve Ailenin Tanımı ...

Ev Ataköy Sahilinde dir. 4 + 1 bir dairedir... 30 ve 35 yaşında genç bir karıkoca dir. 3 yaşında bir kız çocuğu vardır. Ayrıca Hanımefendi 7.5 aylık hamiledir. Nisan ayinin başında yeni Bebek gelecektir. Beyefendi İsadamidir.. Hanımefendi Üniversite mezunudur. Ancak yeni doğum nedeniyle 1 yıl çalışmayacaktır.

Alınacak Elemanlar ve Aranan Kriterler....

1..Bebek Bakıcısı ( Asıl Eleman ) *** 25----40 yaş araliginda olacaktır. *** Herhangi bir sağlık sorunu olmayacak , *** Kesinlikle Sigara kullanmayan, *** Annelik yaşamış çocuk sahibi , *** Daha once minumum 1 yıl Bebek bakımında çalışmış olacaktır..bu branşta çok iyi referans gösterebilecek biri şarttır.. *** Bebek hemşiresi olarak görev yapmış Deneyim sahibi nitelikli ve deneyimli bir aday Özel tercih nedenidir. *** Bu aday bebeğin ve 3 yaşındaki kız çocuğunun tüm bakimindan sorumlu olacaktır. Türk veya Türkçe bilen Yabancı Uyruklu Aday olabilir .. Yabancı Uyruklu Adaylarin oturum izni olması veya vize alinabilecek durumda olması şarttır..Kaçak eleman alınmaz ... Bu Aday İçin UCRET Skalası... Adayın nitelik, özellik ve deneyimine göre 4000---ila-----7000.tl.arasinda maaş verilebilir. Nihai görüşmede karar verilecektir..Meblağ sorun değildir...Adayın niteliğine göre takdir edilecektir...

 2) Yardımcı Eleman *** Maximum 35 yaşında olacaktır *** Ev işleri , Temizlik , Yemek ve benzeri İşlerde minimum 1 yıl deneyimli , *** Herhangi bir sağlık sorunu olmayan , *** Güler yüzlü , saygılı , çalışkan , *** Referans gösterebilecek , *** Kesinlikle sigara kullanmayan , Türk veya Türkçe bilen , oturum izni olan veya vize alinabilecek Yabancı Uyruklu Bayan Yardımcı Bu aday da asıl olaraj ev yardımcısı konumunda çalışacak gerektiğinde Asıl Bakıcıya destek olacaktır.. Bu Aday için UCRET Skalası .... Adayın nitelik , özellik ,vasıf ve deneyimine göre 3000---ila----5000.tl.arasinda maaş takdir edilecektir...nihai seçimde karar verilecektir..

Ek Bilgiler .... **** Aile yazın minimum 2----3 ay Bodrum'a yazlığa gitmekte kalmaktadir..bu nedenle her iki elemanın da yazlığa gidişte sorunsuz olması şarttır.. *** Abla kardeş, Anne kız, yakın akraba bağı olan kisiler kabul edilmez . Aynı ülke vatandaşı adaylar olabilir . *** Alınacak her iki elemandan da masrafı işveren tarafından karşılanarak sağlık kontrolünden geçirilecektir...bu nedenle herhangi bir sağlık sorunu olanlar kesinlikle kabul edilmeyecektir..

Belirtilen kriterlere uygun , istekli Adayların kayıtlı telefondan Güncel resimleri , kısa ozgecmisleri ve referanslariyla basvurularini bekliyoruz.

Telefon...0.545.768 94 12

İlgili Kişi..Muzaffer Bey

POZİSYON BİLGİLERİ